n7player (Android)
n7player
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    239

  • Üretici

    N7 Mobile Sp. z o.o.

Android cihazlar için müzik dinleme uygulamasıdır.

Android cihazlarınızda müzik dinlemek için alternatif uygulamalardan bir tanesi de n7player. Kullanıcıyla değişik bir deneyim sunan uygulamada arayüz bulut olarak karşınıza çıkıyor. Yenilikçi arayüzü ve güçlü ses işleme süreçleriyle bu uygulamayı beğeneceğinize inanıyorum.

Uygulamayı ilk açtığınızda, cihazınızda bulunan müziklerle senkronize olur. Ardından uygulamayı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Her türlü arama filtresi bulunan uygulama size şarkıları bir ekranda bulut şeklinde sunuyor. Böylece istediğinize zum yapabiliyorsunuz.

Bütün albümler ve şarkılar tek tek uzunluk, artist benzeri temel bilgilerle önünüze getiriliyor. Ayrıca eğer tek bir albümü üstüste dinlemekten hoşlanmayanlardansanız, çeşitli şarkılarla çalma listeleri yapabilirsiniz. Uygulama size dinlediğiniz şarkıya benzer şarkılar da önerecektir.

Uygulama içerisinde bulunan ekolayzır, onu diğerlerinden farklı yapan özelliklerden bir tanesi. Şarkıyı dinlerken zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.  mp3, mp4, m4a, ogg, wav, 3gp, mid, xmf, ogg, mkv dahil olmak üzere bütün temel müzik formatlarını desteklediğini de söylemeden geçmemek lazım.

Benzer uygulamalarda bulabileceğiniz bütün özellikleri de içerisinde barındıran uygulamayı indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR