Petsbro 1.8.2 (Android)

Petsbro

Petsbro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Petsbro hayvanlar için geliştirilmiş bir sosyal ağdır

Petsbro evcil hayvanlar göz önünde tutularak geliştirilmiş olan ve "Hayvanlar için Instagram" olarak tanımlanabilecek bir sosyal ağdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz Petsbro uygulaması temel olarak sevimli dostlarınızın birbirinden güzel karelerini tıpkı Instagram'da olduğu gibi paylaşmanızı mümkün kılıyor. İster köpek olsun, ister kedi olsun, ister balıklarınız olsun, ister kaplumbağanız olsun bütün hayvan fotoğraflarını Petsbro ağı üzerinde paylaşabiliyorsunuz ve diğer Petsbro kullanıcılarıyla etkileşime geçebiliyorsunuz.

Petsbro görünüm ve kullanım açısından Instagram'ın hemen hemen aynısı olarak nitelendirilebilir. Servisi kullanmaya kendinize bir hesap açarak başlayabilirsiniz. Dilerseniz Facebook hesabınızla, dilerseniz e-posta hesabınızla Petsbro üzerinde bir hesap açabiliyorsunuz. Petsbro hesabınızı açtıktan sonra sevimli dostlarınızın fotoğraflarını paylaşmaya başlayabilirsiniz. Diğer kullanıcılar Petsbro üzerinde paylaştığınız fotoğraflara yorum bırakabiliyor, fotoğrafları beğenebiliyorlar. Benzer şekilde siz de diğer kullanıcıların fotoğraflarını belirleyebiliyorsunuz, bu fotoğraflara yorum yapabiliyorsunuz. Fotoğrafları paylaşabilmeniz de mümkün.

Eğer sadece hayvanlara ayrılmış bir fotoğraf paylaşma servisi üzerinde paylaşım yapmak ve paylaşılan fotoğraflara göz atmak isterseniz Petsbro hoşunuza gidebilir.