Pext

Pext
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pext sayesinde fotoğraflarımıza metinler ekleyip paylaşabiliyoruz.

Pext, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş bir sosyal medya uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde sosyal medya üzerinde yankı uyandırabilecek potansiyele sahip görseller oluşturma şansına sahip oluyoruz.

Uygulamanın çalışma mantığı çok basit. Sadece fotoğrafı seçiyor ve konsepte uygun bir şeyler yazıyoruz. Pext yazdığımız metni resme yerleştiriyor. Bu aşamadan sonra resmi farklı sosyal medya kanalları üzerinde takipçilerimizle paylaşabiliyoruz. Pext üzerinde de paylaşabiliriz fakat pek yaygın olmadığı için beklediğiniz ilgiyi göremeyebilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle profil oluşturmamız gerekiyor. Profil oluşturma ve uygulamayı kullanma safhaları, hali hazırda sosyal medya araçları kullanan kişileri yormayacaktır çünkü çok benzer kullanım özelliklerine sahipler.

Bize göre uygulamanın tek eksi yanı biraz kısıtlı bir kullanıcı kitlesine sahip olması. Yine de farklı bir sosyal medya deneyimi yaşamak istiyorsanız Pext'i kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR