POF (Android)

POF

POF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

POF, yeni kişilerle tanışmak, sohbet etmek için kullanabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması.

POF, dünya genelinde arkadaşlık kurmak isteyen yalnız kişilerle tanışmak ve sohbet etmek için kullanabileceğiniz sosyal ağ uygulamalarından biri. Günlük aktif 3 milyon kullanıcısı bulunan arkadaşlık uygulaması ile kendinize en uygun kişiyi rahatlıkla bulabilir ve ücretsiz olarak doyasıya sohbet etmenin keyfini sürebilirsiniz.

Android telefonunuza ücretsiz indirip kullanabileceğiniz arkadaş bulma uygulaması POF, gelişmiş algoritma sistemi sayesinde en doğru kişiyle tanışmanıza vesile oluyor. Tanıştığınız kişiye sınırsız mesaj gönderebiliyor ve alabiliyorsunuz.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan POF uygulamasının kullanımı da son derece basit. Sizin gibi yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen kişiler geniş profil fotoğrafları ile birlikte ekranınıza yansıtılıyor. Fotoğrafın hemen altındaki seçenekleri kullanarak arkadaşlık kurma isteğinizi kabul ediyor, reddediyor veya emin değilseniz düşüneceğinizi belirtiyorsunuz.

Yeni arkadaşlıklara merhaba demek, dünyanın farklı noktalarından insanlarla sohbet etmek için kullanabileceğiniz POF, alternatiflerinden bir adım önde.