Taptrip (Android)

Taptrip

Taptrip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taptrip eğer yurt dışına çıkmayı planlıyorsanız işinize yarayabilecek bir mobil uygulama

Taptrip eğer yurt dışına çıkmayı, yabancı dil öğrenmeyi veya yurt dışından yeni arkadaşlar edinmeyi düşünüyorsanız işinize yarayabilecek bir mobil sosyal platform olarak tanımalanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir uygulama olan Taptrip temel olarak size ziaret etmek istediğiniz ülkeler hakkında çeşitli bilgiler ve fotoğraflar sunuyor. Bu sayede hangi ülkeyi, bu ülkelerde hangi şehirleri veya bölgeleri ziyaret edebileceğinizi seçebiliyorsunuz.

Bir ülkeye gittiğinizde en büyük sıkıntılarınızdan biri o ülkenin dilini bilmemeniz olmakta. Taptrip ile kendinize rehberler bulabilmeniz de mümkün. Uygulama içerisindeki mesajlaşma özelliği sayesinde ziyaret etmek istediğiniz ülkede yaşayan insanlarla iletişim kurabiliyorsunuz. Uygulamanın güzel yönü otomatik çeviri özelliğine sahip olması. Bu sayede iletişim kurduğunuz insanların konuştuğu dili bilmeseniz bile onlarla yazışabiliyorsunuz. Hem sizin gönderdiğiniz hem de karşınızdaki kişinin size gönderdiği mesajlar çevriliyor.

Taptrip kullanarak yabancı dilinizi geliştirmek için o dili konuşan insanlarla iletişime geçebilir ve seyahat planlaması yapabilirsiniz. Dünya çapındaki ülkeler ile ilgili haberlere de uygulama içerisinde yer alıyor.

Taptrip'in en kullanışlı yönlerinden biri "İstekler" ve "Teklifler" özelliği. Bu özellik sayesinde kendi isteklerinizi listeleyebilir ve verilen tekliflere göz atabilir veya yayınlanan isteklere teklifler gönderebilirsiniz.