Tropicats 1.17.123 (Android)
Tropicats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nesneleri yok etmeye çalışacağız.

Android ve İOS platformu oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Tropicats bir bulmaca oyunudur.

Mobil platform oyuncularına ücretsiz olarak sunulan Tropicats rengarenk bir atmosfere ve sevimli canlılara ev sahipliği yapmaktadır. Wooga tarafından mobil oyunculara özel olarak geliştirilen ve yayınlanan mobil bulmaca oyununda aynı renk ve aynı cinsteki nesneleri bir araya getirerek yok etmeye çalışıyoruz.

Candy Crush tarzında bir oynanışa sahip olan mobil yapım da birbirinden farklı bölümler yer almaktadır. Oyun içerisinde kolaydan zora doğru ilerleyen bir yapı yer almaktadır. Oyuncuların oynadığı bir önceki bölüm sonraki oyuna oranla daha fazla zorluklara sahiptir. Belirli bir hamle sayımızın yer aldığı yapım da bölümü ne kadar az hamle ile geçmeyi başarırsak o kadar yüksek puan kazanıyoruz.

Ayrıca oyun içerisinde nesneleri yok edebilmek için minimum üç aynı nesneyi yan yana getirmek zorundayız. Üçten fazla aynı nesneyi yanyana ya da alt alta getirerek kombolar yapabilir ve daha hızlı bir şekilde nesneleri yok edebilirsiniz. Tropicats tamamen ücretsiz bir bulmaca oyunu olarak yayınlandı.

YORUMLAR