Twayster

Twayster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twayster tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, yerli sosyal paylaşım sitesidir.

Sosyal medya platformları her gün binlerce kullanıcıyı bünyelerine katarak yollarına devam ediyorlar. Kullanıcılar hayatlarına dair gelişmeleri, beğenilerini, duygularını ve düşüncelerini bu platformlar üzerinden ifade ediyor.

Böylesine bir popülerlik ve ünlü sosyal medya markalarının hep yabancı kaynaklı olması akıllara neden Türkiye’nin de kendine ait bir sosyal etkileşim ağı olmadığı sorusunu getiriyor. Bu durumu göz önüne alan üreticiler boşluğu doldurmak için harekete geçerek ortaya tamamen yerli sosyal paylaşım siteleri çıkartıyor.

Twayster da bu çalışmalardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Uygulamayı kullanarak kendinize ait bir kullanıcı profili oluşturabilir ve çeşitli paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Buna ek olarak Twayster’ı kullanarak arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve en son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Kullanımı kolay bir arayüz sunan Twayster’da kullanıma dair herhangi bir sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. Eğer siz de kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir ortam arıyorsanız Twayster’ı mutlaka denemenizi öneriyorum.