Vingle 1.2.1.1 (Android)

Vingle

Vingle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vingle uygulaması ile kolayca Android akıllı telefon ve tabletlerinizden ilgi alanlarınıza dayalı bilgileri edinebilirsiniz.

Vingle uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz bir ilgi alanlarına dayalı sosyal ağ olarak yayınlanmış ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilir durumda. Uygulama sayesinde bilgi edinmek istediğiniz herhangi bir konuda kullanıcıların ürettikleri içerikleri, deneyimleri ve ipuçlarını bulabilir, böylece hem bilgi kazanabilir hem de kendi bildiklerinizi de insanlarla paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın görsel ağırlıklı arayüzü, bu işlemleri gerçekleştirmenizi çok kolay hale getiriyor ve beğendiğiniz içerikleri kendi koleksiyonlarınızda paylaşabiliyorsunuz. Tabii ki beğenme butonu ve yorum atma gibi özellikler de uygulamada mevcut.

Kullanıcıların kendi ürettikleri içerikleri veya internette bulduklarını o konuya ait komüniteler içerisinde paylaşmaları sayesinde şimdiye de binlerce farklı grup açılmış durumda. Bu sayede dalgıçlıktan tutun da dağcılığa, kozmetiğe, modaya, oyunlara ve neredeyse tüm konulara dair çok geniş bir bilgi kaynağı olabildiğini söyleyebilirim.

Üyesi olduğunuz komünitelere dair yeni eklenen paylaşımları hemen zaman tünelinde görebileceğiniz gibi, ilgi alanları ve koleksiyonları da istediğiniz gibi tarayabiliyorsunuz. Oldukça değerli bilgilere ulaşabileceğiniz Vingle uygulamasını denemekten çekinmemenizi öneriyorum. Ancak şimdilik Türkçe içerik konusunda çok verimli olmayan uygulama İngilizce içerikler konusunda ise sınırsız bir kaynak sunuyor.

YORUMLAR