Zoosk (Android)

Zoosk

Zoosk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilen Zoosk sayesinde yeni arkadaşlar edinebilir ve mesajlaşabilirsiniz.

Zoosk ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve dünya üzerinde 25 milyondan fazla kullanıcı olan bir sosyal platformdur. Bu uygulamayı kullanarak yeni kişilerle tanışabilir ve gerçek zamanlı olarak mesajlaşabilirsiniz.

En popüler flört uygulamaları arasında yer alan Zoosk'u kullanabilmek için üye olmanız gerekmekte. Bu aşamadan sonra kendi profilinizi oluşturabilir, kişisel bilgilerinizi ekleyebilir ve profil resmi ekleyerek profilinizi daha bilgilendirici kılabilirsiniz. Bu sayede insanlar sizinle iletişime geçmeden önce hakkında ön bilgi edinebilirler.

Uygulamada sizi kimin görüntülediğine bakabilir, bekar kullanıcılara göz atabilir ve dilediğiniz kişiyle iletişime geçebilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanı girdiğiniz etkileşimleri göz önünde bulundurarak size arkadaşlık önerilerinde bulunması. Bu özellik ile kişisel beklentilerinize en uygun kişileri bulabiliyorsunuz.

Uygulamada son derece şık ve sade bir arayüz yer alıyor. Kullanıcılar bu arayüzde farklı bilgilere erişim sağlayabiliyor ve ihtiyaçları olan tüm ayarları yapabiliyor. Yeni kişiler tanımak ve bu kişilerle flört etmek istiyorsanız, Zoosk'u denemenizi öneriyorum.