Kaspersky Anti-Virüs 2013 ve Internet Security 2013 Yayınlandı

Kaspersky Anti-Virüs 2013 ve Internet Security 2013 Yayınlandı

Günümüzün en çok tercih edilen anti-virüs ve internet güvenlik araçlarından olan Kaspersky Anti-Virüs ve Kaspersky Internet Security programlarının 2013 Türkçe Final versiyonları yayınlandı.

Her iki programın da arayüzlerinde büyük bir farklılık bulunmamakla birlikte, güvenlik konusunda geliştirilmelere yer verilen sürümlere ayrıca Windows 8 desteği eklenmiş durumda.

Yazılımsal olarak yapılan geliştirmeler sonucunda hem Kaspersky Anti-Virüs 2013 hem de Kaspersky Internet Security 2013, bilgisayarınızın işlemcisine daha az yük bindirerek daha hızlı çalışmakta ve virüs veri tabanları eskisine oranla çok daha az yer kaplamakta.

Kaspersky Anti-Virüs veya Kaspersky Internet Security programlarının 2012 sürümlerine ait lisanslı kullanıcılar, programlarını 2013 sürümüne güncelleyerek, ekstra bir ücret ödemeden kullanmaya devam edebilecekler.

Kaspersky Anti-Virüs 2013 ve Kaspersky Internet Security 2013 programlarının Türkçe Final sürümlerini sitemiz üzerinden güvenilir ve hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

YORUMLAR