Kaspersky Anti-Virus

Kaspersky Anti-Virus

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 131,001
  • DOSYA BOYUTU 2.4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kaspersky Lab

Kaspersky Anti-Virus 2017, Windows PC kullanıcıları için en iyi antivirüs programlarından biri.

Kaspersky Anti-Virus 2017, Windows PC kullanıcıları için çevrimiçi tehditlerinin arttığı günümüzde kullanılabilecek en iyi antivirüs programlarından biri. Sosyal ağlarda gezinirken, bankacılık işlemlerinizi yaparken, alışveriş yaparken, hatta oyun oynadığınız esnada dahi sistemi sürekli tarayarak en yeni virüs, trojan, kötü yazılım ve diğer tehditlere karşı koruyor.

Arka planda sessiz sedasız şekilde, işlemci ve bellek tüketimini minimum düzeyde kullanarak sistemi yormadan çevrimiçi güvenliği sürekli sağlayan ender antivirüs programlarından Kaspersky Anti-Virus 2017, güvenlik, performans ve basitlik noktasında beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Virüsler, casus yazılımlar ve yeni çıkan, haberlerini duyduğunuz çevrimiçi tehditlere karşı koruma sağlarken PC’nizin performansını etkilemeden çalışmasını sürdürüyor. Her seviye kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği, son derece sade – modern her şeyden önemlisi mükemmel Türkçeleştirilmiş ara yüzü detaylı güvenlik ayarlarına hızlıca ulaşmanıza imkan verirken, tek tıkla sistem taramasını başlatabiliyorsunuz. Tarama işlemi Kaspersky Security Network üzerinden gerçekleştirildiğinden yeni tehditlerden endişelenmeniz gerekmiyor. Tarama sonucunun grafiksel olarak gösterildiğini belirteyim.

Tek bir cihaz koruması (PC veya MAC) isteyen, ebeveyn denetimi ve parola saklama gibi ek özellikler istemeyen, sistemi derinlemesine korusun ancak performansı da alt üst etmesin diyenler için en iyi antivirüs programlarından biri diyebileceğim Kaspersky Anti-Virus 2017, 30 gün ücretsiz deneme sunuyor. Bu süre sonunda memnun kalıp kullanmaya devam etmek isterseniz Kaspersky’nin kendi sitesinden lisans satın almanız gerekiyor elbette.