Netflix Türkiye'de Haftanın En Çok İzlenen Dizileri Belli Oldu!

Netflix hem Türkiye hem de dünyada geçtiğimiz haftanın en çok izlenen ve popüler olan dizileri açıkladı. İşte paylaşılan listede yer alan yapımlar!

Netflix, her hafta olduğu gibi bu hafta da Türkiye ve globaldeki popüler dizileri açıkladı. Netflix kullanıcılarının da anlık olarak takip edildiği ilk 10'da haftalık sıralama belli oldu. 11-17 Eylül tarihlerinde Netflix'in en çok izlenen dizileri listesindeki ilk sırayı Kulüp aldı.

Netflix'in paylaştığı veriler doğrultusunda geçtiğimiz haftalarda izleyici ile buluşan dizi, oyuncu kadrosu ve konusu ile tüm dünyada yoğun ilgi gördü. Türkiye haricinde dünya genelindeki popüler dizi sıralaması da açıklandı. O listede ise One Piece ilk sırada konumlandı. 

Netflix Türkiye En Çok İzlenen Dizileri (11-17 Eylül)

 1. Kulüp (2. sezon)
 2. Dear Child
 3. One Piece (1. sezon)
 4. Kulüp (1. sezon)
 5. Burning Body
 6. Ragnarok (3. sezon)
 7. Terzi (2. sezon)
 8. Who is Erin Carter?
 9. Thursday's Widows
 10. Virgin River (5. sezon)

Netflix Film Önerileri - Eylül 2023
Sinema

Netflix Film Önerileri - Eylül 2023

En iyi Netflix filmleri ve dizileri ile kullanıcıların gözdesi olan Netflix, film önerileri isteyen izleyicilerine uygulama ya da web sitesi içinde yardımcı olacak bir algoritması sunuyor.

Netflix Globalde En Çok İzlenen Diziler (11-17 Eylül)

 1. One Piece (1. sezon)
 2. Virgin River (5. sezon)
 3. Who is Erin Carter?
 4. Top Boy (3. sezon)
 5. Surviving Summer (2. sezon)

Netflix Dizi Önerileri - Eylül 2023
Sinema

Netflix Dizi Önerileri - Eylül 2023

Netflix dizi önerileri söz konusu olduğunda size yeterince yardımcı olamıyor mu? Dijital yayın platformunun dizi önerme algoritmasına rağmen Netflix'te hangi dizi izlenmeli 2023 yılında gibi sorularınız varsa tam olarak sizin için hazırladığımız listemize göz atmak isteyebilirsiniz.

Netflix'in en fazla izienen dizileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce platformdaki en başarılı dizi hangisi? Konu ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

YORUMLAR