Oppo'dan Yeni Akıllı Saat: Yuvarlak Ekranlı Oppo Watch 4 Geliyor Olabilir!

Yeni bir sızıntı, Oppo'nun yuvarlak ekranı yeni bir akıllı saat üzerinde çalıştığını ortaya çıkardı. İşte saate yönelik ortaya çıkan detaylar!

Oppo'dan Yeni Akıllı Saat: Yuvarlak Ekranlı Oppo Watch 4 Geliyor Olabilir!

Oppo geçtiğimiz ay Oppo Watch 4 Pro'yu Çin'de tanıtmıştı. Selefleri gibi bu akıllı saat de kare bir kadrana sahip. X'de ise şimdi MlgmXyysd hesap adını kullanan bir sızıntı, yuvarlak ekranlı yeni bir Oppo akıllı saat geldiğini iddia ediyor.

Cihazın resmî pazarlama adı bilinmiyor. Dolayısıyla bunun standart Oppo Watch 4 mü yoksa Kasım ayında Oppo Reno 11 serisiyle birlikte piyasaya sürülmesi beklenen söylentilere konu olan Oppo Watch X mi olduğu belirsiz.

Sızıntı ile blrikte yuvarlak ekranlı akıllı saatin özellikleri de ortaya çıktı.

Yuvarlak Ekranlı Yeni Oppo Akıllı Saatin Özellikleri

Sızıntıya göre yuvarlak ekranlı yaklaşan Oppo akıllı saat OWW231 model numarasına ve "Star" kod adına sahip. Watch 4 Pro gibi, Snapdragon W5 Gen 1 ve BES 2700'den oluşan çift çipli bir sistemle donatılacak.

Sızıntıda ayrıca cihazın çift düğme, kurma kolu, EKG, renkli AOD, yumruk sıkma hareketleri, eSIM, ColorOS 14 Sound, kan oksijen izleyicisi, stres, uyku, spor modları, sağlık takibi, barometre, RTOS, WeChat & WeChat Pay ve RTOS CJK yazı tipleri gibi özelliklerle geleceği belirtiliyor. Cihaz Watch 6.0 için özel geliştirilen ColorOS işletim sistemiyle gelecek.

Akıllı saat küresel pazarın yanı sıra Çin'de de piyasaya sürülecek. Çin'de cihazın ColorOS işletim sistemi ile geleceği kesinken, küresel versiyonunda Wear OS işletim sistemi kullanılacağı düşünülüyor. Ayrıca cihaz küresel pazarda OnePlus markasına sahip olacak.

En İyi Akıllı Saat Tavsiyeleri
TEKNOLOJİ

En İyi Akıllı Saat Tavsiyeleri

Akıllı saat konusunda tavsiye isteyen kişiler için çok başarılı modellerin yer aldığı bir liste hazırladık. Tasarım, özellik ve donanım konusunda ön plana çıkan bir cihaz arıyorsanız, hazırladığımız listeye göz atabilirsiniz.

Peki sizin Oppo'nun yeni akıllı saatinden beklentileriniz neler? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR