Kaspersky Security Cloud 2021

Kaspersky Security Cloud 2021

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,009
  • DOSYA BOYUTU 2.9 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Kaspersky Lab

Kaspersky Security Cloud 2021, PC, macOS, Android ve iOS için en iyi bulut tabanlı virüs koruma programıdır.

Kaspersky Security Cloud 2021 indirerek Kaspersky’nin en gelişmiş güvenlik programına sahip olursunuz. İlk Uyarlanabilir (Adaptif) güvenlik programı olan Kaspersky Security Cloud, içerisinde Internet Security (İnternet Güvenliği), Secure Connection (VPN), Password Manager (Parola Yöneticisi), Security Live (Canlı Güvenlik), My Apps (Uygulamalarım) ve daha birçok güvenlik - gizlilik araçlarıyla geliyor.

Kaspersky Security Cloud İndir

Üstün bulut güvenliği sunan ve en yeni çevrimiçi tehditlere karşı bulut veri koruması sağlayan Kaspersky Security Cloud 2021, Windows PC, Mac, iOS ve Android telefonlar için indirilebiliyor. Patentli Uyarlanabilir Güvenlik ile yalnızca masaüstü ve mobil cihazlarınız korunmuyor, siz de korunuyorsunuz.

Telefonunuzun ve bilgisayarınızın ayarlarını gözden geçirerek güvenlik uyarıları ve güvende olmanıza yardımcı ipuçları sunuyor, can sıkan açılır pencereleri yok ederek internette güvenle gezinmenizi sağlıyor, hesaplarınızı veri sızıntılarına karşı inceliyor ve sorunları nasıl çözeceğiniz konusunda önerilerde bulunuyor, alışveriş yaptığınızda güvenli bir tarayıcı açarak kredi kartı bilgilerinizi koruyor, telefonunuz çalındığında uygulama, arama ve mesajlarınızı gizliyor, cihazlarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyerek boş alan açıyor, cihazlarınızı optimize ediyor, WiFi ağınıza bağlanan tüm cihazları detaylı olarak gösteriyor, web kamerasına yetkisiz erişimi engelliyor, güvenli olmayan WiFi ağlarında bağlandığınızda uyarı veriyor ve güvenli VPN’i açıyor.

En İyi koruma ve patentli uyarlamalı güvenlik Kaspersky Security Cloud’un öne çıkan özellikleri:

  • Patentli Uyarlanabilir Güvenlik: Uyarlanabilir güvenlik teknolojisi, sürekli değişen siber güvenlik alanı bağlamında yaşam tarzınıza göre müdahalelerde bulunarak doğası gereği özelleştirilmiştir. Bu teknoloji, tehlikeyi öngörür, eylem gerektiğinde size tavsiyelerde bulunur ve gereksinim duyulduğunda otomatik olarak cihaz ayarlarınızı günceller. Sizi yalnızca doğrudan siber tehditlerinden korumaz; ayrıca değer verdiklerinizin güvende olduğu konusunda güvence sağlar.
  • Hesap tabanlı kontrol: Bu hizmet, bir lisans yerine abonelik sahibinin My Kaspersky hesabına bağlıdır. Bu, My Kaspersky'de bulunan güvenlik yönetimi özelliklerinin güvenliğinizi istediğiniz şekilde yapılandırmanıza olanak sağladığı anlamına gelir. Aile üyeleri ve arkadaşlarınız ile güvenliği paylaşmanızı sağlayan Aile sürümümüzü satın alırsanız ana hesabın sahibi siz olursunuz. Bu durumda, her birey kendi My Kaspersky hesabına sahip olur ve çözüm onların kişisel ihtiyaçlarına ve çevrimiçi alışkanlıklarına uyum sağlar.
  • Platformdan bağımsız esneklik: Bu hizmet Windows, Mac, iOS ve Android'de çalışır. Ayrıca, hesabınızı paylaşılan bir cihazdan yönetmeniz gerekiyorsa hesabınıza My Kaspersky web sitesinden erişilebilir.
  • Teknoloji harikası yenilik: Hizmet sürekli olarak geliştirilmektedir. En yeni araçların, özelliklerin ve teknolojilerin tamamı ilk olarak Kaspersky Security Cloud'da görünecektir.