ActivityPal

ActivityPal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ActivityPal uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak arkadaşlarınıza buluşma planları gönderebilirsiniz.

Son yıllarda hayatın giderek daha da hız kazanması ve insanların buluşmaya, eğlenmeye ve keyifli vakit geçirmeye zaman bulamaması bilhassa büyük şehirlerde ciddi psikolojik sorunlara sebep oluyor ancak mobil uygulama geliştiriciler bu konuda da bizlere yardımcı olmak için kolları sıvamış durumdalar. ActivityPal uygulaması, şehirdeki arkadaşlarınızla ortak zevkleriniz çevresinde bir araya gelmenizi sağlayabiliyor ve böylece sizinle birlikte dışarı çıkacak kişileri bulurken hiç zorlanmıyorsunuz.

Uygulama temel olarak kişiler listenizdeki üyeleri adres defterine kaydediyor ve daha sonra bu kişilerle olabilecek potansiyel ortak noktalarınızı değerlendiriyor. Eğer arkadaşlarınızla birlikte yapabileceğiniz aktiviteler farkederseniz bu aktiviteleri onlara yer ve zaman bildirerek gönderebiliyor, dolayısıyla isterlerse kabul etmelerini sağlayabiliyorsunuz.

Tabii ki sadece aktivite planları gönderme değil, aynı zamanda sohbet ve iletişim için de kullanılabilen uygulama ücretsiz olarak sınırsız mesajlar gönderme olanağı veriyor. Aktif olarak çalışması için 3G ya da Wi-Fi bağlantınızın aktif olması gerektiğini ise unutmamalısınız.

Bir kez giriş yaptığınızda devamlı olarak bağlı kalan uygulama, böylece arkadaşlarınızdan herhangi bir bildirim aldığınızda kaçırmamanızı sağlıyor. Ücretsiz olarak sunulması ve kullanımına hemen alışılan bir arayüze sahip olması ise onu biraz daha tercih edilebilir kılıyor.

YORUMLAR