Arıkovanı 1.0 (ios)

Arıkovanı

1.0
Arıkovanı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arıkovanı, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal medya uygulamasıdır.

Arıkovanı, girişimlerinize veya geliştirdiğiniz teknoloji projelerinize ihtiyaç duyduğunuz parasal kaynağı bulmanıza olanak sağlayan bir sosyal ağ uygulaması. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama, kitlesel fonlama ile amacınıza ulaşmanıza yardımcı oluyor. 

Üzerinde çalıştığınız bir projeniz olduğunu varsayalım. Bir işe başladığınızda tüm ihtiyaçları teknik anlamda karşıladıktan sonra piyasaya sürmek için kaynağa ihtiyacınız olacak. Parasal kaynağa. Bunun için son yıllarda adını sıkça duyduğumuz Kickstarter gibi muhteşem siteler kullanılmaya başlandı. Girişimciler, uzun süredir üzerinde çalıştıkları projelerine kaynak yaratmak için "kitlesel fonlama" dediğimiz sisteme geçtiler. İnsanlar projelere belirli miktarda para yaratıyor ve ürün çıkması için gerekli kaynağa ulaştıktan sonra çeşitli hediyelerle geri dönüş alıyorlar. İşte Arıkovanı'da bu sistemin Türkiye merkezli bir yapılanması. Son derece başarılı bir uygulama ve ülkemizdeki projelere çok destek olacağına şüphe yok.

Nasıl Çalışır?

Projelerinize kaynak aramaya başlamadan önce Arıkovanı sizin projenizi değerlendirmeye alır. Daha sonra aldığınız geri dönüşler sayesinde projenizi geliştirebilir ve vereceğiniz ödüllerde düzenlemeye gidebilirsiniz. Değerlendirme aşamasından sonra ise geliştirdiğiniz teknoloji projeleriniz kaynak yaratmak için herkese açılır. 

Eğer bir projeye sahipseniz ve parasal kaynağa ihtiyacınız varsa Arıkovanı'nı ücretsiz indirebilirsiniz. Kullanmanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR