Askem

Askem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Askem uygulamasını kullanarak fotoğraflı bir şekilde sorularınızı sorabilir ve tüm dünyadan cevaplar alabilirsiniz.

Askem uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir soru sorma uygulaması ve ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Aklınıza gelebilecek herhangi bir konuda sorularınızı sorabileceğiniz uygulama, hemen sonuç elde edebilmeniz bakımından oldukça kullanışlı. Ancak sorularınızı benzer uygulamaların aksine direkt olarak fotoğraflarınızla sormanız gerekmesi ise onu biraz daha farklı kılıyor.

Tüm sorular fotoğraflar ile sorulduğu için, gelecek cevap ve yorumları adedi de elbette sorunuzun ilgi çekici olması ve görselin kaliteli olmasına göre belirleniyor. Üstünüze ne giyeceğinizden tutun da alacağınız arabaya kadar onlarca farklı seçeneği deneme şansınız mevcut ve uygulamanın komünitesi oldukça aktif bir şekilde bu sorularınıza cevap vermeye çalışıyor.

Uygulamanın arayüzü çok kolay bir şekilde kullanılabiliyor ve istediğiniz kadar soru sorabiliyorsunuz. Kaç tane soru soracağınız ya da cevaplayacağınız konusunda herhangi bir sınırlama olmadığı için rahat davranabiliyorsunuz. Uygulamayı kullanan diğer kullanıcılar da mümkün olduğunca cevap vermeye çalıştıkları için tereddüt etmeden sorularınızı aktarabilirsiniz.

Benzer pek çok uygulama olmasına rağmen istenen kesin cevapları sağlamakta zorlanan bu uygulamaların pek çoğu genel olarak eğlence amaçlı olarak hazırlanmış. Askem ise gerçek insanlara gerçekten fikirlerini almak için soru sorabileceğiniz bir uygulama ancak Türkçe desteği olmadığı için sorularınızı mümkün mertebe İngilizce olarak sormanız gerekiyor.

YORUMLAR