Atom Run 1.0.1 (ios)

Atom Run

Atom Run
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atom Run bize dinamik bir oyun yapısı sunan başarılı bir platform oyunudur

Atom Run klasik platform oyunlarını gelişmiş grafikler ve dinamik bir oyun yapısıyla birleştiren eğlenceli bir mobil oyundur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Atom Run'da gelecekte geçen bir kıyamet senaryosu konu alınıyor. 2264 yılında ortaya çıkan beklenmedik bir hastalık dünya üzerinde yaşayan bütün canlıların yok olmasına sebep olmuştur. Fakat bu hastalık robotları etkilememiş, dünyanın yeni sahipleri robotlar olmuştur.

Robotlar dünyanın yeni sahipleri haline gelseler de onların da bir zayıf noktaları vardır. Radyasyona maruz kalan robotlar kontrolden çıkarak saldırganlaşmaktadırlar. Fakat sadece bir robot radyasyondan etkilenmemektedir. Oyunda Elgo adlı bu radyasyondan etkilenmeyen robotu kontrol ediyoruz ve yeni bir yaşam oluşturmak için gerekli olan atom ve molekülleri toplamaya çıkıyoruz. Bu işi hızlı bir şekilde yapmamız gerekmektedir; çünkü zamanımız gittikçe azalmaktadır.

Atom Run kolay kontrolleriyle size zorluk yaşatmayan ve rahatça oynanabilen bir oyun. Oyundaki ortamlar dinamik bir şekilde tasarlanmış ve kahramanımızı kontrol ederken etrafımızdaki öğelerle etkileşime girmemiz gerekiyor. Kendine has müzikleri ve retina ekran uyumuyla kalitesini pekiştiren Atom Run denemekten zevk alacağınız bir yapım.

YORUMLAR