Badoo 2.4.1 (ios)

Badoo

Badoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Badoo, yeni kişilerle tanışarak arkadaşlar edinebileceğiniz ücretsiz ve eğlenceli bir iOS sosyal ağ uygulamasıdır.

Badoo, özellikle yeni insanlarla tanışmaktan çekinen kişilerin oldukça rahat bir şekilde iletişim kurabileceği ve eğlenebileceği bir iOS arkadaşlık uygulamasıdır. 200 milyondan fazla üyeye sahip olan platformda yeni kişiler ile tanışabilir, sohbet edebilir ve arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Badoo'yu kullanarak çevrenizde bulunan diğer Badoo kullanıcıları ile mesajlaşma fırsatı yakalıyorsunuz. Örneğin, gittiğiniz herhangi bir kafe yada gece kulubünde diğer Badoo kullanıcılarını görüntüleyerek onlarla iletişime geçp tanışabilirsiniz.

Ücretsiz olarak kullanarak diğer kullanıcılar ile tanışmak için mesajlaşabileceğini uygulamaya hergün binlerce yeni üye katılmaktadır. Oldukça güvenli bir uygulama olan Badoo üzerinde yeni tanıştığınız kişilere kişisel ve özel bilgilerinizi vermemenizi öneririm. Bu bilgiler dışında yeni kişilerle tanışarak güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

iPhone ve iPad'leriniz üzerinde yeni kişiler ile tanışma fırsatı yakalamanızı sağlayan Badoo'yu ücretsiz olarak indirerek bir göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR