BIGO

BIGO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BIGO uygulamasını kullanarak yabancı ülkelerde yaşayan arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla ücretsiz olarak iletişim kurabilirsiniz.

BIGO hem iPhone hem de iPhone'larınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir mesajlaşma ve telefon araması yapma uygulamasıdır. Söz konusu bu uygulamayı kullanarak Amerika, Brezilya, Meksika, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Hindistan, Malezya ve Endonezya'nın da aralarında bulunduğu 220 farklı ülke ile ücretsiz bağlantı kurabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak hem telefon aramaları yapabilir hem de mesajlar gönderebilirsiniz. Üstelik bunları yapması tamamen ücretsiz. Elbette bu özelliklerden faydalanabilmek için internet bağlantınızın olması gerekiyor. Duygusal ifadeler içeren BIGO ile yazdığınız mesajları dilediğiniz gibi düzenleyebilir ve onları daha ilgi çekici bir hale getirebilirsiniz.

Uygulama ayda 800 dakikaya kadar ücretsiz arama yapma şansı sunuyor. Arakdaşlarınızı davet ederek kredilerinizi artırma yoluna gidebilirsiniz. Genel olarak BIGO uzak ülkelerde yaşayan yakınlarıyla iletişim kurmak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi.

YORUMLAR