Boldomatic 1.3.1 (ios)

Boldomatic

Boldomatic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boldomatic, paylaşmak istediğiniz tüm içerikleri sadece yazı olarak paylaşabileceğiniz yeni ve orijinal bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Boldomatic, uygulama marketi üzerinde yer alan genel ve birbirine benzeyen sosyal medya platformlarından sıkıldıysanız, mutlaka denemeniz gereken yeni ve farklı bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Kendine özgü yapısı sayesinde dikkatleri çekmeyi başaran uygulama üzerinde sadece yazılı olarak paylaşımda bulunabiliyorsunuz. Bunun anlamı, platform üzerinde herhangi bir fotoğraf paylaşımında bulunamıyorsunuz. Düşüncelerinizi, fikirlerinizi yada komik espri ve şakalarınızı yazarak paylaşımda bulunabileceğiniz platform üzerinde diğer kullanıcıların yazdıklarını okuyarak bilmediğiniz yeni bilgiler keşfedebiliyorsunuz.

Yazdıklarını beğendiğiniz diğer kullanıcıları takip ederek daha sonra yazaklarını da görebilirsiniz. Uygulamanın sahip olduğu kullanımı kolay arayüz sayesinde kullanırken herhangi bir sıkıntı çekmezsiniz. Paylaşımda bulunmak istediğiniz yazıları yazdıktan sonra arkaplan rengini seçerek, ekranın altında bulunan sosyal platform paylaşım seçeneklerinden istediklerinizi belirterek arkadaşlarınız ile paylaşımda bulunabilirsiniz.

Orijinal ve farklı yapısı ile kullanıcıları beğenisini kazanan sosyal ağ platofrmunu, internet tarayıcınız üzerinden de kullanabilirsiniz. Android ve iOS uygulamaları bulunan servis sayesinde dünya üzerindeki diğer kullanıcılar ile fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Konusu ne olursa olsun yeni ve farklı bilgiler keşfetmenizi sağlayan servis ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Eğer yeni ve farklı bir sosyal medya deneyimi yaşamak istyorsanız, iPhone ve iPad'lerinize Boldomatic'i indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR