Brix Hit 1.0.6 (ios)

Brix Hit

Brix Hit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    0

  • Üretici

    AI GAMES FZ

Renkli blokları uygun şekillerde eşleştirerek eğlenceli bulmacalar çözebileceğiniz kaliteli bir oyundur.

Farklı renklerde onlarca blok yığını arasından doğru eşleştirmeleri yaparak sizden istenilen şekilleri çizebileceğiniz ve pratik düşünme yeteneğinizi geliştirebileceğiniz Brix Hit, mobil platformda bulmaca oyunları arasında yer alan kaliteli bir oyundur.

Kaliteli grafikleri ve ses efektleri ile dikkat çeken bu oyunda amaç, farklı renklere sahip kare blok yığınları arasından doğru eşleştirmeleri yaparak bulmacaları çözmek ve seviye atlamaktır. Bazı blokların yerlerini değiştirerek uygun blokları yan yana getirebilir ve istenilen çizgileri oluşturabilirsiniz. Bulmacalarda eşleştirme yapmak için renklerin bir önemi bulunmamaktadır. Farklı renklerdeki blokları da eşleştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey, en az 10 bloğu uygun şekillerde birleştirmek ve farklı çizgiler oluşturmaktır. Zihin geliştirici özelliği ve eğlenceli bulmacaları ile sürükleyici bir oyun sizleri bekliyor.

Oyunda sarı, mavi, kırmızı, pembe, mor, yeşil ve turuncu renge sahip onlarca blok yığını yer almaktadır. Bu bloklara akıllı hamlelerde bulunarak bulmacaları tamamlayabilir ve seviye atlayarak yeni bölümlere ulaşabilirsiniz.

Android ve İOS sürümleriyle oyunculara ücretsiz olarak hizmet veren Brix Hit, binlerce oyun severin vazgeçilmezi olan eşsiz bir oyundur.

YORUMLAR