Clipchat

Clipchat
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kendi kendini yok eden mesajlar paylaşabileceğiniz bir sosyal ağ uygulaması.

Clipchat uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz ve karadaşlarınıza en kolay yoldan yazılı mesajlar ve resimler gönderebileceğiniz mesajlaşma uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulama temel olarak mesaj gönderebilmek için hazırlanmış ancak mesajlarınızın alıcı tarafından görüntülenmesinin ardından kendini yok etmesi sayesinde kişisel gizliliğinizi koruma opsiyonu da unutulmamış.

Ancak benzer pek çok uygulamanın aksine, sadece bir chat aracı değil, aynı zamanda bir sosyal ağ olan Clipchat, böylece başkalarını takip etmenizi ve takip edilebilmenizi de sağlıyor. Zaman tünelinizde paylaştığınız resimlerin piksel piksel sansürlü bir şekilde görüntülenmesinin ardından herhangi bir takipçiniz resmin gerçek halini görüntülerse resim kendini yok ediyor ve bir daha görüntülemek mümkün olmuyor.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş

  • Video ve fotoğraf paylaşımları
  • Kendini yok eden mesajlar, resimler ve videolar
  • Güvenlik için piksellenmiş önizleme
  • Yüksek güvenlikli şifrelenmiş gizlilik seçenekleri
  • İyi tasarlanmış kullanıcı arayüzü ve hız

Uygulama sadece bir mesajlaşma aracı olmadığı için, hayatınızdaki anları tüm arkadaşlarınızla zaman tünelinizde tek seferde paylaşabilirsiniz ve daha sonra yok olmasını da sağlayabilirsiniz. Yeni ve farklı bir sosyal ağ uygulaması denemek istiyorsanız uygulamaya göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR