Crushmania.com 1.0.1 (ios)

Crushmania.com

Crushmania.com
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crushmania.com iPhone ve iPad uygulaması ile ücretsiz olarak yeni arkadaşlar ve dostluklar keşfedebilirsiniz.

Crushmania.com uygulaması, son zamanlarda ortaya çıkan arkadaş bulma uygulamalarından bir tanesi ve yerli üretim olması nedeniyle Türk kullanıcıların diğer uygulamalara oranla biraz daha aktif olacaklarını söyleyebilirim. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve kısa sürede alışabileceğiniz basit bir arayüze sahip.

Uygulamayı kullanarak ilk olarak kendi profilinizi oluşturuyorsunuz ve daha sonra hem başka profilleri beğenmeye başlıyorsunuz hem de diğer kullanıcılar bu esnada sizin profilinizi beğeniyorlar. Beğeniler ortak olduğunda her iki taraf da birbirinden haberdar olabiliyor ve böylece iletişime geçebiliyorlar.

Elbette arkadaşlarınızı uygulamadan bir sosyal ağ gibi eklemek ve onların paylaşımlarını takip etmek de mümkün. Şansınızı denemek istiyorsanız tek yapmanız gereken telefonunuzu sallamak ve böylece karşınıza çıkan kişileri beğenmek veya beğenmemek. Bu bakımdan uygulamanın Tinder’dan biraz daha gelişmiş ve sosyal ağları andıran bir yapısının olduğunu söyleyebilirim.

Kullanıcılar arasında mesajlaşmaların mümkün olması ve çeşitli puanlar kazanma özellikleri de hesaba katıldığında, boş vakti olan kullanıcıların oldukça keyifli vakitler geçirebileceklerini söyleyebileceğim uygulamanın gözümüze çarpan herhangi bir eksiği de mevcut değil. Fakat uygulama içerisindeki çeşitliliğin kullanıcı sayısı arttıkça daha iyi hale geleceğini de unutmamak gerek.

Yeni ve hızlı bir arkadaşlık uygulaması arayanların göz atmaları gerekenler arasında yer alıyor.

YORUMLAR