Deemo 1.01 (ios)

Deemo

Deemo
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Deemo eğlenceli bir müzik oyunudur

Deemo ilginç bir hikayeye sahip olan ve heyecanlı bir oynanış sunan, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz piyano tonlarıyla süslenmiş bir müzik oyunudur.

Deemo'da ıssız bir kalede yalnız yaşayan Deemo adına sahip gizemli bir karakterin hikayesi konu alınıyor. Deemo birgün gökyüzünden aniden kalesine inen bir cisimle karşılaşmıştır. Daha sonradan küçük bir kız çocuğu olduğu anlaşılan bu cisim nerden geldiği veya kim olduğu hakkında herhangi bir fikre sahip değildir. Fakat Deemo piyano çalmasının ilginç bir şekilde bu küçük kızı evine döndürmek için yardımcı olabileceğini keşfetmiştir. Deemo her piyano çaldığında piyano üzerindeki bir ağaç gizemli bir şekilde gökyüzüne doğru uzamaktadır. Bu ağaç küçük kızın evine dönmesi için tek yol niteliğindedir. 

Deemo Guitar Hero tarzı bir oynanışa sahiptir. Bu oyun yapısını dokunmatik kontrollerle birleştiren oyunda ekranda beliren notalara dokunarak veya parmağımızı belirli bir doğrultuda dürükleyerek notaları seslendiriyoruz ve parçaları tamamlıyoruz. Oyunda ilerledikçe yeni parçaları açabilmekteyiz. Şarkılar esnasında oldukça hoş el çizimi sanatsal arkaplanlar bizleri beklemekte.

Eğer müzik oyunlarını seviyorsanız Deemo güzel bir seçenek olacaktır.