Downtyme

Downtyme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Downtyme, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir zaman yönetimi uygulamasıdır.

Downtyme, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri ücretsiz bir sosyal zaman yönetimi uygulamasıdır.

Boş olduğunuz ve meşgul olduğunuz zamanları uygulama üzerinde belirledikten sonra, Downtyme size özel bir zaman çizelgesi oluşturacaktır ve bu sayede ne zamanlar arkadaşlarınızla takılmaya uygun olduğunuz ortaya çıkacaktır.

Facebook hesabınız ile oturum açacağınız uygulama, bu sayede arkadaş listenizde yer alan ve Downtyme'ı kullanmakta olan tüm arkadaşlarınızın sizin ne zamanlar meşgul ve ne zamanlar boş olduğunuzu görüntüleyebilir. Aynı şekilde siz de arkadaşlarınızın zaman çizelgelerini görüntüleyebilirsiniz.

Bu sayede arkadaşlarınızla aynı anda boş olduğunuz zamanları değerlendirerek, dışarı çıkabilir, yemeğe gidebilir veya sadece takılabilirsiniz.

Bir veya birden çok arkadaşınızı aynı anda etkinliklere davet edebileceğiniz uygulama, içerisinde yer alan akıllı arama algoritması sayesinde yakınınızda ve boşta olan arkadaşlarınızı bulmanıza da yardımcı olur.

Arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz zamanlar yaratmanın en kolay ve eğlenceli yollarından bir tanesi olan Downtyme'ı mutlaka denemenizi öneririm.

YORUMLAR