Drinkeer

Drinkeer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Drinkeer uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan arkadaşlarınızla içtiğiniz şeyleri kolayca paylaşabilirsiniz.

Son yıllarda Foursquare ile başlayan konum tabanlı sosyal ağlar ve paylaşım uygulamalarının giderek daha da yaygın bir hale geldiği ortada ancak maalesef bunların hepsi yavaş yavaş birbirlerine benzemeye başladılar ve pek çok kullanıcıdan da bu konuda şikayetler mevcut. Drinkeer ise konum bazlı paylaşımlara biraz daha özelleştirilmiş bir yaklaşım getirdiği için hoşunuza gidecektir.

Zira uygulama iPhone ve iPad cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabiliyor ve hangi mekanda ne içtiğinizi paylaşabilmenize imkan tanıyor. Dolayısıyla sadece içeceklere özel bir uygulama olduğunu söyleyebilirim. Sık sık yeni tatlar denemeyi sevenlerin hoşuna gitmesi mümkün ve böylece nerede en sevdiğiniz içecekleri tüketebileceğinizi görebiliyorsunuz.

Uygulamada kullanabileceğiniz temel araçlar şu şekilde:

  • İçeceğiniz ile check-in yapma imkanı
  • Arkadaşlarınızın içeceklerini beğenme ve yorum yapma
  • Favori içecekler ekleme
  • Fotoğraf paylaşımı yapma

Drinkeer üzerinden gerçekleştirdiğiniz check-in paylaşımlarına direkt olarak fotoğraflarınızı da ekleyebilir ve arkadaşlarınıza neler içtiğinizi gösterebilirsiniz. Kullanıcı takip etmek ve takip edilmek oldukça kolay olduğu için kısa sürede yeni arkadaşlıklar edineceğinize de eminim. Dileyen kullanıcılar check-in'lerini diğer sosyal ağlar üzerinde de paylaşabiliyorlar.

YORUMLAR