Everyme

Everyme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Everyme, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz bir özel sosyal ağ uygulamasıdır.

Everyme, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri ücretsiz bir özel sosyal ağ uygulamasıdır.

Kendi özel sosyal ağınızı kurmanıza olanak sağlayan uygulama yardımıyla, farklı gruplar altında yaptığınız paylaşımları sadece o grup içerisinde yer alan kişilerin görmesini sağlayabilirsiniz.

Aile, arkadaşlar, iş yeri gibi farklı gruplar oluşturarak, bu gruplar altına ilgili kişileri ekleyebileceğiniz Everyme ile tüm aile fertleriniz veya arkadaşlarınız tarafından yapılan paylaşımlar bir arada yer alacaktır.

Fotoğraf, video, ses, web sitesi bağlantısı veya sadece bir durum güncellemesi paylaşabileceğiniz uygulama ile sohbetlerinizi çok daha keyifli bir hale getirebilirsiniz.

 

Kişi listeniz altında yer alan insaları oluşturacağınız farklı gruplara ekleyebileceğiniz ve gruplarınız altında yer alan kişileri istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz uygulama gerçekten oldukça kullanışlıdır.

Kendinize ait bir özel sosyal ağ sahibi olma fikri hoşunuza gittiyse, Everyme'yi iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen kullanmaya başlayabilir ve uygulama üzerine davet edeceğiniz arkadaşlarınızla hemen paylaşımlara başlayabilirsiniz.

YORUMLAR