Famous

Famous
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Famous ile Twitter'da takip ettiğiniz ve sizi takip etmesini istediğiniz ünlülere ulaşmak ve bu sayede kendinizi ünlü yapmak artık hem daha kolay, hem de daha eğlenceli.

Famous ile Twitter'da takip ettiğiniz ünlüler tarafından fark edilebilir, diğer hayranlarla yarışırken kendiniz ünlü olabilirsiniz.

Twitter'da takip ettiğiniz ünlülere kendiniz göstermeniz için en iyi fırsat! Famous ile artık sizi görmeyen ünlülere kendinizi gösterebilir, hatta bunu yaparken diğer insanlar tarafından fark edilip kendiniz de ünlü olabilirsiniz. Twitter bazlı bir sosyal medya uygulaması olan Famous, adından da anlaşıldığı gibi tamamen hayran ve ünlü ikilisi arasında geçiyor.

Arkadaşlarınızla birlikte de bu yola baş koyabilir, sevdiğiniz ünlüye kendisini göstermeye çalışan diğer hayranlarla yarışabilirsiniz. Bunları yaparken dikkat edin, bir anda kendinizi diğer insanlar tarafından fark edilmeye başlamış olarak bulabilirsiniz. iOS için indirilebilir olan bu sosyal medya aracı, şu an birçok kullanıcı tarafından ilgiyle takip ediliyor. Eğlenceli dakikalar geçirmeniz için ideal.

YORUMLAR