Forged Fantasy 0.3.3 (ios)

Forged Fantasy

Forged Fantasy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2

  • Üretici

    Hothead Games

Fantastik bir atmosfere giriş yapacağız.

Sürükleyici yapısı ile rakiplerinden bir adım öne çıkacak olan Forged Fantasy ücretsiz bir mobil rol oyunudur. Hothead Games imzası ile gelişirilen ve yayınlanan yapım günler öncesinde ön kayıtlara açılmıştı.

Birbirinden farklı karakterlerin yer aldığı oyunda Paladins tarzında bir oynanış bizleri bekliyor olacak. Basit kontrollerin ve son derece kaliteli grafiklerin yer aldığı oyunda bizleri inanılmaz bir hikaye tabanlı RPG deneyimi bekliyor olacak. Gerçek zamanlı savaşlara katılacağımız oyunda birbirinden farklı modlar da yer alacak. Oyuncular bu modlarda farklı deneyimler yaşayabilecekler. Oyunda yer alan karakterlerin kendilerine özgü silahları, ekipmanları ve özellikleri yer alacak. Günlük etkinlikler ile bitmeyen bir rekabet ortamı sunan Forged Fantasy gerçek zamanlı olarak dünya çevresinden oyunculara sahip olacak.

Oyuncular PvP maçlarında hiç olmadıkları kadar güçlü düşman modelleri ile karşı karşıya gelecekler. En iyi Aksiyon RPG deneyimlerinden bir tanesini sunacak olan yapım iki farklı mobil platformda ücretsiz oalrak oynanabilecek. Dileyen oyuncular arkadaşları ile ittifaklar kurarak düşman karşısında daha güçlü hareket edebilecekler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR