Happier

Happier
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    20

  • Üretici

    Happier

Happier uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan mutluluklarınızı diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Happier uygulaması, iPhone ve iPad sahiplerinin mobil cihazlarından tabiri caizse mutluluklarını keşfetmelerini sağlayabilecek uygulamalar arasında. Ücretsiz olarak sunulan ve temel olarak bir sosyal ağ uygulaması olarak tasarlanan Happier, sizi gün içerisinde mutlu eden şeyleri yazmanız ve bunları diğer kullanıcılarla paylaşmanız üzerine şekillendirilmiş. Zira uygulamaya girdiğiniz ufak mutluluklarınızın hepsine daha sonra göz atabiliyor ve aslında mutlu olmak için ne kadar çok fırsatınız olduğunu görebiliyorsunuz.

Kendi profilinizi açtıktan sonra dilerseniz arkadaşlarınızı da listelerinize eklemenize müsaade eden uygulama, böylelikle arkadaşlarınızın mutluluk paylaşımlarını da görmenizi sağlıyor. Her gün seçilen popüler paylaşımların da listelenmesi sayesinde kendi çevrenizin dışından da insanların ne konularda mutlu olabildiklerine göz atabiliyorsunuz.

Gerçekleştirilen paylaşımların altına diğer sosyal ağlarda olduğu gibi yorumlar atmanız ve bunun yanında beğenme gibi işlemleri gerçekleştirmeniz de mümkün. Uygulamayı kullanan pek çok yaşam koçu, eğitmen ve psikiyatri uzmanının olması size mutsuzluklarınızın üstesinden gelmeniz ve mutlu anlarınıza odaklanmanız konusunda da destek olacaktır.

Oldukça sade bir arayüzle hazırlanmış olan uygulamada yer alan tüm işlevlere sorunsuz ve hızlı bir şekilde erişmeniz mümkün olacaktır. Her ne kadar çalışmak için internet bağlantısı gerektirse de dozunda kota kullanımı sayesinde 3G kullanıcılarının bile kotalarını düşünmek zorunda olmadan uygulamayı kullanmaya odaklanmalarını sağlayacaktır. Eğer mutluluklarınızı keşfetmek istiyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.

YORUMLAR