HowAboutWe

HowAboutWe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HowAboutWe, yeni arkadaşlar edinebilmeniz için doğal yollar kullanan ücretsiz ve eğlenceli bir iOS online arkadaşlık uygulaması.

HowAboutWe, vaktinizi boşa harcamak yerine gerçekten farklı kişiler ile tanışmak isteyen adayları bulabileceğiniz yararlı ve eğlenceli bir iOS online arkadaşlık uygulaması. iPhone ve iPad sahibi olan kız ve erkekler, kendilerine uygun bir arkadaş bulmak için uygulamayı indirerek güvenli bir şekilde kullanabiliyor.

Doğal ve talep üzerine çalışan bir mekanizmaya sahip olan HowAboutWe uygulamasının "Tonight" yai bu gece özelliği sayesinde 5 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde yeni bir arkadaş bulabiliyorsunuz. Ayrıca Tonight özelliğini ücretsiz olarak kullanabilmeniz de mümkün. Fakat tahmin edeceğiniz üzere bu tür uygulamaların esas amacı aylı kolarak para alabilmek. Bu nedenle tüm fonksiyonları eksiksiz kullanmak için aylık üyelik satın almanız gerekiyor. Yine de Tonight ve The Pool özelliklerini ücretsiz olarak kullanıp, kendinize yeni bir kız ya da erkek arkadaş bulma şansınız var.

"The Pool" özelliği beğendiğiniz kişilerin sizi beğenmesi durumunda karşılıklı olarak mesajlaşabilmenizi sağlıyor. Popüler arkadaşlık uygulaması Tinder ile aynı şekilde çalışan bu özellik kullanıcıların herhangi bir ücret ödemeden birbirleri ile iletişime geçmesini sağlıyor.

Eğer HowAboutWe uygulamasının ücretli üyeliğini satın alırsanız, aşağıdaki özelliklerden de yararlanabiliyorsunuz:

  • İstediğiniz kişiye mesaj gönderme
  • Sizi beğenenleri görebilme
  • Profilinizin öner çıkarılması
  • Profilleri gizli olarak gezebilme
  • Profilinizi görüntüleyenleri görebilme

Eğer yeni bir kız ya da erkek arkadaş arıyorsanız, HowAboutWe kullanabileceğiniz güvenilir ve başarılı iOS uygulamaları arasında yer alıyor. iPhone ve iPad sahibi kullanıcıların mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR