How.Do

How.Do
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

How.Do, içerisinde bulunan topluluk sayesinde kullanıcıların birbirlerine rehberlik ederek yardım etmelerini sağlayan ücretsiz bir iOS sosyal ağ uygulamasıdır.

How.Do, iOS cihazlar için geliştirilen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir sosyal ağ uygulamasıdır. Sosyal ağ uygulamaları kategorisine farklı bir özellik getiren uygulamada, kullanıcılar birbirleri ile fotoğraf yada videolar paylaşmıyor. Bunun yerine kullanıcılar birbirlerine günlük yaşamda işlerine yarayabilecek bilgiler ve püf noktalar aktarabilir.

Herhangi bir konu ile ilgili bir çok videoya ulaşabileceğiniz uygulama üzerinde, yapamadığınız veya zorlandığınız bir konu ile ilgili diğer kullanıcılardan yardım alabilirsiniz. Birşeyler oluşturmak veya daha doğru yapmak için güvenilir bir kaynağa ihtiyaç duyuyorsanız, How.Do size bu konuda yardımcı olacaktır.

Yaşamı daha kolaylaştıracak püf noktalar biliyorsanız, bu konu ile ilgili bir video çekerek sahip olduğunuz bilgiyi diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Video veya fotoğraf konusunda seçim tamamen size bırakılmış. Ayrıca uygulamanın sahip olduğu sosyal medya entegrasyonu sayesinde, kullanıcıların hazırladığı rehberleri sosyal çevreniz ile paylaşabilirsiniz. Popüler sosyal medya platformları Faebook, Pinterest ve Twitter üzerindeki arkadaşlarınıza ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Uygulamanın en ilgi çeken yönlerinden biri ise, oldukça kolay bir şekilde kullanılabiliyor olmasıdır. Sade bir arayüze sahip olan uygulamanın tüm özelliklerine arayüzü üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR