Indiegogo

Indiegogo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4

  • Üretici

    Indiegogo

Indiegogo iPhone ve iPad uygulaması ile projelerinize maddi kaynak bulabilir, başkalarının projelerini destekleyebilirsiniz.

Indiegogo, uzun süredir faaliyet gösteren crowdsourcing servisleri arasında yer alıyor ve dünyanın her yanından insanların isteklerini gerçekleştirebilmek için kaynak toplamalarına yardımcı oluyor. Eğer aklınızda gerçekleştirmek istediğiniz bir proje varsa ancak gerekli kaynaklara sahip değilseniz servisi kullanarak insanların size sempati duymasını ve istenen maddi kaynakları elde edebilirsiniz. Tabii ki bunun için iyi bir plan gerekiyor fakat projesi olmayanlar ise diğer kişilere bu konuda yardımcı olarak onlara destek çıkabilirler.

Indiegogo'nun iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış iOS sürümü de sonunda yayında ve böylece kullanıcılar hiç zorlanmadan mobil cihazlarından Indiegogo projelerine destek verebilir, dilerlerse kendi projelerini de siteye yükleyebilirler.

Projenizi hazırladıktan sonra dilerseniz arkadaşlarınızla da sosyal ağlardan paylaşabiliyor ve destek alabiliyorsunuz. Tabii ki beğendiğiniz başka projeleri de paylaşmak ve böylece insanları haberdar etmek mümkün.

Uygulamada aldığınız her maddi katkı size bildirim olarak iletiliyor ve gelen yorumları da kolayca modere edebiliyorsunuz. Tabii ki destek verenlere teşekkür notları da yazabiliyor ve böylece insanların bulundukları katkı konusunda daha memnun olmalarına yardımcı olabiliyorsunuz.

Eğer sosyal sorumluluk projelerinden hoşlanıyorsanız bu konuda büyük bir yere sahip olan Indiegogo iOS uygulamasını denemekten kesinlikle kaçınmayın.

YORUMLAR