Invitans

Invitans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Invitans tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir sosyal medya uygulamasıdır ve kullanıcılar arasında kesintisiz bir iletişim kanalı oluşturmaktadır.

Invitans kullanıcılar arasında eğlenceli ve kesintisiz bir iletişim ağı kuruyor. Bu sayede sevdiğiniz ve iletişimde kalmaktan keyif aldığınız kişilerle daima etkileşim halinde kalabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Invitans ile çevrenizde düzenlenen etkinlikleri de takip edebilirsiniz.

Uygulamayı kullaanbilmek için yapmanız gereken şey çok basit. Profilinizi dilediğiniz gibi düzenleyip kişisel bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. Bu aşamadan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sunulan özellikler arasında keşfet, etkinlikler, mesajlar ve bildirimler bulunuyor. Keşfet seçeneğini kullanarak iletişimde olmaktan keyif alabileceğiniz kişileri bulabilir, etkinlikler kısmından çevrenizde etkinlikleri görebilir ve mesajlar kısmından da gelen ve giden kutunuzu kontrol edebilirsiniz. Invitans’ın en önemli özelliklerinden birisi de etkinliklerin haritada gösterilmesi. Haritadaki yer gösterimine ek olarak etkinliğin saati ve gelenlerin listesini de görebilirsiniz.

Uygulamada son derece kolay ve sade bir arayüz kullanılmış. Herhangi bir kullanıcı Invitans’ı rahatlıkla kullanabilir. Eğer arkadaşlarınızla daha fazla etkileşime girebileceğiniz bir sosyal medya uygulaması arıyorsanız Invitans’ı kullanabilirsiniz.