Jelly

Jelly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jelly, gücünü sosyal ağlardan alan ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilecek olan yenilikçi bir arama motorudur.

Jelly, iOS kullanıcılarının iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanabilecekleri yenilikçi ve farklı bir arama motoru uygulamasıdır.

Uygulamayı yenilik ve farklı bir arama motoru yapan en büyük özelliğiyse; kullanıcıların sahip oldukları sosyal ağlardan gücünü alarak arama yapmaya olanak sağlamasıdır.

Resimler ve kişiler yardımıyla mevcut sosyal ağlarınız üzerinde arama yapabileceğiniz uygulama ile ihtiyacınız olan şeylere çok daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Hatta resimler yardımıyla yapacağınız aramaları daha spesifik bir hale getirmek için resimleri kesebileceğiniz, resimlere yakınlaşabileceğiniz ve hatta resimler üzerinde karalama yapabileceğiniz Jelly, gerçekten oldukça kullanışlı bir sosyal arama motorudur.

 

Tüm bunların dışında kullanıcıların sorularına cevap bulmalarını ve diğer kulllanıcıların sorularına cevap vermelerini de sağlayan uygulama, kullanıcıları arasında büyük bir yardımlaşma ağı da kurmaktadır.

Farklı bir arama motoru deneyimini yaşamak, sorularınıza cevap bulmak veya birçok kullanıcının sorularına cevap vermek için kullanabileceğiniz eğlenceli ve kullanışlı bir uygulama olan Jelly'i denemenizi öneririm.

Jelly Özellikleri:

  • İçerikle ilgili yaptığınız aramaları derinleştirmek için resimlerle sorular sorun. Kesin, yakınlaşın ve hatta resimlerin üzerine çizimler yaparak daha spesifik bir hal almasını sağlayın.
  • Kullanmakta olduğunuz mevcut sosyal ağlar ile çalışan uygulama, kendi sorularınıza yanıt bulmanıza ve diğer kullanıcıların sorularını yanıtlamanıza olanak sağlar.
  • Sorular uygulamayı kullanmayan arkadaşlarınıza bile kolayca iletilebilir. Sonuç olarak insanlara yardımcı olmak güzeldir.

YORUMLAR