KakaoStory 1.9.6 (ios)

KakaoStory

KakaoStory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

KakaoStory uygulamasını kullanarak arkadaşlarınızın mobil paylaşımlarını anında ve ücretsiz olarak görebilirsiniz.

KakaoStory uygulaması, KakaoTalk kullanıcılarının arkadaşlarıyla daha kolay bir şekilde iletişime geçebilmeleri için hazırlanmış bir sosyal ağ ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Direkt olarak tanıdıklarınızla mesajlaşmak yerine fikirlerinizi belirtebiliyor, fotoğraflarınızı paylaşabiliyor, notlar ve yorumlar ekleyebiliyorsunuz. Sadece mobile yönelik bir sosyal ağ olduğu için daha düzenli bir iletişim imkanı sunduğunu da eklemek gerek.

Kullanmak için hali hazırdaki KakaoTalk hesabınız yeterli oluyor ve fotoğraf paylaşmak istediğinizde uygulama içerisinde yer alan efektler ve filtreler ile fotoğraflarınızı çok daha etkileyici hale getirebiliyorsunuz.

Eğer arkadaşlarınızın paylaştıklarını görmek isterseniz tek yapmanız gereken "feeds" sekmesini ziyaret etmek ve onların günlerinin nasıl geçtiğini izlemek. Farklı emoticonlar sayesinde ifadelerinizi de çok daha etkili bir hale getirebilirsiniz.

Uygulamanın oldukça temiz bir arayüze sahip olduğunu ve mobil bir sosyal ağdan beklentileri oldukça karşıladığını da belirtmek gerek. Eğer ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sosyal bir uygulama arıyor ve aynı zamanda kolayca KakaoTalk'a geçerek mesajlaşmaya devam etmek istiyorsanız kesinlikle cihazlarınızda bulunması gereken bir iPhone ve iPad uygulaması olduğunu belirtebilirim.

YORUMLAR