Kaspersky Security Cloud

Kaspersky Security Cloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kaspersky Security Cloud: iPhone ve iPad'iniz için uyarlanabilir güvenlik ve VPN

Kaspersky Security Cloud, Windows, Mac, iOS, Android işletim sistemli cihazları koruyan ilk uyarlanabilir (adaptif) güvenlik programı. Antivirüs koruması, uyarlanabilir güvenlik, güvenli bağlantı (VPN), parola yöneticisi, gizlilik koruması, hesap kontrolü, güvenli para, WiFi ağ takibi ve daha birçok güçlü gizlilik aracı sunan Kaspersky Security Cloud, masaüstü ve mobil cihazlar için en gelişmiş güvenlik uygulaması olarak karşımızda.

Kaspersky’nin Patentli Uyarlanabilir Güvenlik hizmeti Security Cloud, geleneksel antivirüslerden çok farklı çalışıyor. App Store’da bulabileceğiniz en gelişmiş güvenlik uygulaması. iOS cihazınızın ayarlarını gözden geçirerek güvenlik ve gizliliğinizi tehdit eden sorunlar tespit ettiğinde uyarmakla kalmayıp önerilerde bulunuyor. Çevrimiçi hesaplarınızı veri sızıntılarına karşı araştırıyor, sorunlar algıladığında çözüm yolları sunuyor. VPN özelliğiyle web sitelerinde özgürce gezinmenizi sağlıyor. Parolalarınız ve önemli belgelerinizi saklamanız için sınırsız, güvenli kasa sağlıyor. Güvenli olmayan WiFi ağlarına bağlandığınızda uyarıda bulunuyor. Yüklü uygulamalarınız da Kaspersky’nin denetiminde. Security LIVE ile gün boyunca koruma altındasınız.

Kaspersky Security Cloud, ücretsiz, aile ve kişisel abonelik seçenekleri sunuyor. Ücretsiz planda uyarlanabilir güvenlik araçlarının tümüne erişemiyorsunuz. Kişisel planda Security LIVE, Secure Connection (VPN), My Apps’i içeren bir dizi uyarlanabilir güvenlik aracının yanında Password Manager (Parola Yöneticisi) premium sürüm veriliyor. Aile planında ayrıca Safe Kids (Ebeveyn Kontrolü) uygulaması premium sürümüne sahip oluyorsunuz ve My Kaspersky hesabınızla tüm ailenizle koruma ve kişisel güvenlik özelliklerini paylaşabiliyorsunuz.

 

YORUMLAR