KidLogger 1.0 (ios)

KidLogger

1.0
KidLogger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kidlogger uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızın ne zaman nerede olduğunu anında görebilirsiniz.

Kidlogger uygulaması, iPhone akıllı telefon kullanıcılarının cihazlarında kullanabilecekleri keylogger uygulamalarından bir tanesi ve cihazınızın yer değişimlerinde otomatik olarak kayıtlar gönderebildiği için özellikle hırsızlık gibi durumlarda hemen geri bulabilmenize imkan tanıyor.

Aslında uygulama diğer işletim sistemlerinde çok daha fazla veriyi aktarabiliyor ancak iOS versiyonunda sadece periyodik olarak konum bildirimi mevcut diyebilirim. Konum belirleme işlemi ağ bağlantıları ve GPS üzerinden gerçekleştirilerek mümkün olduğunca doğru koordinatlar ortaya koyuluyor.

Hem kendi cihazınızın hem de çocuğunuzun cihazının üzerine kurarak onların da ne zaman nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Telefon konum değiştirmedikçe yeni güncelleme yapmayan uygulama, böylece batarya ömrünü uzatıyor ve gereksiz yere aynı yerden yüzlerce koordinat bildirimi yapılmasına da engel oluyor.

Yer değişiklikleri harita üzerinde tarih sırasına göre sıralandığı için cihazın ne zaman nerede olduğunu detaylı olarak takip etmek mümkün hale geliyor. Uygulamanın geliştiricisi ilerleyen sürümlerde daha detaylı telefon kullanımı istatistiklerinin de uygulamaya dahil edilebileceğini bildiriyor.

Eğer telefonunuzun her zaman güvende olduğundan emin olmak ya da çocuklarınızı gün içinde takip etmek isterseniz kesinlikle göz atmadan geçmeyin.

YORUMLAR