King of Up 1.1 (ios)

King of Up

1.1
King of Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

King of Up'ta karakterimizi engellere takılmadan mümkün olduğunca yukarı taşımaya çalışıyoruz.

King of Up, hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz, aksiyona dayalı bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda kontrolünü üstlendiğimiz karakteri yukarı taşımaya çalışıyoruz. Elbette bu esnada karşımıza çok sayıda engel çıkıyor.

Oyundaki karakterimizi kontrol edebilmek için ekrana basılı tutmamız gerekiyor. Ekrana basılı tuttuğumuz süre boyunca karakterimiz uçuyor. Dİkenler, kurşunlar ve hatta hareket algılayıcı bombalardan kaçabilmek ve yola devam edebilmek için hızlı refleksler sergilememiz gerekiyor.

Oyunda yoğun miktarda retro grafiklerden oluşuyor. Karşımıza çıkan her öğe nostaljik bir tasarıma sahip. Bu bazı oyuncuların hoşuna gitmeyecektir fakat retro oyunlara merakı olanların epey ilgisini çekeceğe benziyor.

Oyunda çok sayıda farklı karakter mevcut. Gerçeği söylemek gerekirse tüm karakterler orijinal ve absürd tasarımlara sahipler. Genel olarak beğenimizi kazanan King of Up, beceri oyunlarına ilgi duyanların mutlaka denemesi gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR