Angry Birds Reloaded

Angry Birds Reloaded

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 353
  • DOSYA BOYUTU 333.2 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Entertainment Ltd

Klasik sapan oyunu Angry Birds Reloaded, App Store'da!

Angry Birds Reloaded, iPhone, iPad ve Mac bilgisayarlarda oynanabilen sapan oyunu. Güncellenmiş görseller, yeni seviyeler, yeni yerler ve yeni karakterlerle Angry Birds Reloaded, ilk/orijinal Angry Birds oyunlarındaki kuş fırlatmaya dayalı oynanışı sunuyor. Yeni Angry Birds oyunu Angry Birds Reloaded, App Store’da ücretsiz indirilebilir.

Angry Birds Reloaded İndir

Dünyanın en ünlü grubu, dünyayı kasıp kavuran mobil oyunun yeni versiyonuyla geri döndü. Her yaştan hayranı memnun edecek klasik sapan aksiyonu için Red, Chuck, Bomb, Silver ve diğerlerine katılın. Angry Birds Reloaded, görsel iyileştirmeler, yeni karakterler ve bol miktarda yıkımla yeniden düzenlenmiş şekilde orijinal oyundan tanıdık fizik tabanlı oynanışa sahip.

Kral Domuz ve yardakçıları yumurtaları tekrar çaldılar ve kuşlar onları geri almak için her şeyi yapacak! Kızgın Kuşlar yumurtalarını ve evlerini kurtarmak için Angry Birds filmlerindeki Domuzlar ve Kartallarla karşı karşıya gelmek zorunda. Adadaki hayat asla eskisi gibi olmayacak!

Angry Birds Reloaded, eski Angry Birds oyuncularının aşina olacağı oynanış sunuyor. Kuşlar, kendilerine ait olanı en iyi bildikleri şekilde -sapanla kendilerini fırlatarak- geri alıyorlar. Kuleleri yıkın ve bölümü geçmek için ekrandaki tüm domuzları yok edin ve sıradaki mücadeleye başlayın. Tamamlayıcılar, her kuşun bireysel gücünü kullanarak seviyeyi mümkün olduğunca usta ve etkili bir şekilde tamamlayarak üç yıldızla tamamlamanızı sağlıyor.

Angry Birds Reloaded, kuş fırlatma eğlencesini kuşların son on yılda edindiği bazı yeni numaralarla birleştiriyor. Yumurtaları çalan domuzların çabalarını engelledikçe Bird Island, Piggy Island ve hatta buzlu Eagle Island dahil Angry Birds filmlerinden kötülük ve kartallarla mücadele etmek zorunda kalacağınız yerlere gideceksiniz.

  • Yeni Kuşlar, Yeni Domuzlar ve Yeni Mücadeleler: Red, Chuck, Bomb ve grubun geri kalanı burada. Ayrıca genişletilmiş Angry Birds film evreninden yeni eklemeler
  • Yeni Oyun Modu: Kartallar geliyor! Bir dizi yeni seviyede adada ortalığı kasıp kavuruyorlar. Kızgın Kuşlar onları durdurabilecek mi?
  • Güç Verin: Güçlendirmelerle kuşlarınızın yıkıcı gücünü artırın. Daha uzağa nişan alın, daha yükseğe uçun ve domuz kulelerini yıkın!
  • Puanınızı takip edin: Arkadaşlarınız ve aile üyelerinize karşı yerel skor tablolarıyla puanınızı takip edin. Tüm puanlar aynı iCloud hesabından takip edilebilir.
  • Yenilenmiş Klasik: Orijinal Angry Birds oyununun tanıdık ve tatmin edici sapan aksiyonunun, yüzlerce bölümlü domuz parçalama, kartal vurma ve yıkıcı eğlencenin tadını çıkarın.