Stack Ball 3D APK

Stack Ball 3D APK

kullanıcı

Stack Ball 3D APK Android oyununda topla platformu yıkarak ilerliyorsunuz. Platform yıkmaca oyunu oynaması ücretsiz ve internetsiz oynanabiliyor.

Stack Ball 3D APK, dönen sarmal platformda topu düşürerek ilerlediğiniz eğlenceli bir top oyunu. Voodoo’nun sadece Android platformunda 100 milyon indirmeyi geçen Helix Jump oyununa benzeri diyebileceğim Stack Ball 3D, kısa sürede kendisine bağlayan bir yapıya sahip. İndirmesi de oynaması da ücretsiz olan arcade oyun, zamanın geçmek bilmediği durumlar için ideal.

Stack Ball 3D APK İndir

Kısa sürede Android telefon kullanıcılarının beğenisini kazanan beceri odaklı oyunlardan Stack Ball, internet bağlantısı gerektirmemesi ve kaydırmaya dayalı tek dokunuş kontrol sistemiyle her yerde rahat, keyifli oynanış sunuyor. Durakta otobüs beklerken, toplu taşımayla eve/işe giderken/dönerken, iş/ders arasında, misafirlikte, kafede arkadaşınızı beklerken açıp oynayabileceğiniz türde hızlı mobil oyunlardan.

Oyunda iki renkten oluşan sarmal yapıda dönen bir platformda topun zemine düşmesini sağlamaya çalışıyorsunuz. Topun düşmesi için renkli platformlara denk getirmeniz gerekiyor. Siyah bloklarda top duruyor, yalnız çok hızlandığınızda siyah blokları da delip geçebiliyorsunuz.

Platformlar farklı renklerde ve hatta şekillerde olabiliyor. Aralarındaki benzerlik, hepsi dönüyor ve yenilmenizi sağlayan siyah bölümlere sahipler. Seviye ne kadar yüksek olursa bu bölümlerin düzenlenmesi o kadar kurnazca oluyor ve topun en alta inmesi giderek daha zor hale geliyor.

Oyunda çok fazla reklam var. Reklam izleyerek oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Reklam, seviyeyi geçtikten sonra çıkıyor. Sürekli reklam görmek istemiyorsanız oyun sırasında mobil interneti veya WiFi’ı kapatabilirsiniz. İnternetsiz oynarken bonusları alamayacağınızı unutmayın.

Bölümleri daha kolay geçmeniz için bazı ipuçları:

  • Acele etmenize hiç gerek yok. Süreye karşı oynanan bir oyun değil; bu yüzden tüm platformları tek bir hamlede kaydırmayla geçmeye çalışın. Bu işe yaramaz! Her yenilgide puanlarınız sıfırlanır. Bu nedenle aceleci davranmayın, topu dikkatlice aşağı taşıyın. Bazen platformun siyah bölümünün kaybolup yolunuzun açılmasını beklemek daha iyidir.
  • Ateş gücünü elde etmek o kadar basit değil. Siyah bölümün hemen önünde yanmaya başlayacağına inanarak bir objeyi dağıtırsanız muhtemelen kaybedersiniz. Oyun, el becerisi ve dikkat üzerine odaklanıyor, bu yüzden bölümü tamamlamak kolay değil.
  • Yanan bir objeyle platformları delip geçmek elbette keyifli, eğlenceli ancak ateş gücü bitmeden önce parmağınızı çekin.
  • Kesinlikle titreşim modunu açın. Dişli simgesine ve ardından mobil cihazınızın resmine (üstteki ikinci simge) dokunun. Titreşim modu, oyuna dalmanıza, kendinizi kaptırmanıza imkan verir.

Oyun, platformları yıkacağınız bir dizi farklı öğeye sahip ve hangi seçeceğiniz size kalmış. Her biri mağazada daire içinde gösteriliyor. Yeşil daire, mevcut öğenizi, şeffaf daire öğenin henüz açılmadığını, kırmızı daire öğenin açılması için gerekli koşulların sağlandığını ancak henüz açmadığınızı gösteriyor. Öğelerden bazıları belli puana geldiğinizde açılırken bazıları belli seviyeyi tamamladığınızda, bazıları belli sayıda reklam izlediğinizde bazıları oyunu oynama sıklığınıza göre açılıyor.