Letz!

Letz!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Letz!, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir arkadaşlık uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Letz!, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir sosyal etkinlik ve arkadaşlık uygulamasıdır. Yeni etkinlikler planlayıp başkalarının etkinliklerine katılım sağlayabileceğiniz uygulama ile günleriniz çok eğlenceli geçiyor.

Arkadaşlarınızla doyasıya gezip eğlenebileceğiniz bir ortam sunan Letz!, basit kullanımı ve işlevselliği ile ön plana çıkıyor. Gezmeyi seven ve evde duramayanların mutlaka denemesi gereken bu uygulama ile yeni insanlarla da tanışabiliyorsunuz. Uygulama ile özgürce buluşma ayarlayıp yeni yerler keşfeddebiliyorsunuz. Hızlı ve güvenli bir şekilde buluşma organize edilmesini sağlayan Letz'e Facebook hesabınızla giriş yapabiliyorsunuz. Uygulamada etkinlik oluşturmak için ilk olarak etkinliğin konu başlığına yazıyor ve daha sonrasında da detay vererek etkinliğinizi oluşturuyorsunuz. Böylece arkadaşlarınız ya da diğer insanlar etkinliğinize katılabiliyor ve aynı şekilde sizde başkalarının etkinliklerine katılım sağlayabiliyorsunuz. 

Güncel etkinlikleri takip için birebir olan Letz!, mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir uygulama diyebilirim. Kolay bir kullanıma ve hoş menülere sahip olan Letz! sizleri bekliyor. Eğer gezmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seven biriyseniz bu uygulama sizin için biçilmiş kaftan diyebilirim. Letz! uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR