Linkagoal 1.0.1 (ios)

Linkagoal

Linkagoal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Linkagoal, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir hedef tabanlı sosyal ağdır.

Linkagoal, hedeflerinizi sosyal medyada paylaşmanıza imkan sağlayan bir platform olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad kullanıcılarının mutlaka denemesi gereken sosyal ağ ile hedeflerinizi paylaştığınızda, platformdaki kullanıcıların görüşlerini, tavsiyelerini ve hedefe ulaşmak için gerekli olan adımları kontrol etme imkanına sahipsiniz. 

Uygulamayı indirdikten sonra öncelikle kayıt olmamız gerekecek. Arayüzün ve kullanım rahatlığının üst düzey olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Üyelik aşamasını hallettikten sonra kişisel profilimizi oluşturabilmemiz için birkaç kişiyi takip etmemiz, fotoğrafımızı ve adımızı eklememiz gerekiyor. Bu basit aşamayı da geçtikten sonra başlayabiliriz. Uygulamanın arayüzü dediğim gibi çok şık ve kullanımı kolay. Karşımıza direkt takip ettiğimiz kişilerin hedeflerinin geldiğini göreceksiniz. Sağ üst köşedeki '+' butonuyla siz de hedeflerinizi yazabilirsiniz. 

Hedefi neye göre yazacağız peki? Bu tamamen size kalmış. Yoga öğreneceğim, yaz tatilinde yabancı dil kursuna gideceğim, sanat tarihi kitapları okuyacağım vs... Burada dikkat etmeniz gereken hedefi yazdıktan sonra kullanıcıların size rahat tavsiye bırakması için açıklama kısmını da güzel bir şekilde doldurmak olacak. Daha sonra kategori ekledikten sonra hedefinizi insanlarla paylaşabilirsiniz. Kullanıcılar sizlere beğeni, yorum, tavsiye, hedefe ulaşmak için gerekli olan adımları bırakabiliyorlar. Bu açıdan uygulamanın oldukça faydalı olduğunu söyleyebilirim. 

Hedef tabanlı sosyal ağ olan Linkagoal uygulamasını App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İngilizce bilmenizde fayda var, zira uygulama ülkemizde henüz yaygınlaşmadı. Denemenizi mutlaka öneririm. 

YORUMLAR