Lovoo 2.5.6 (ios)

Lovoo

Lovoo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Konum tabanlı sosyal medya aracı olan Lovoo ile çevrenizdeki insanlarla sohbet edebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Yeni insanlarla tanışmanın yeni bir yolu olan konum tabanlı arkadaşlık uygulamalarından biri olan Lovoo ile çevrenizde bulunan kişilerle iletişime geçebilirsiniz.

Cihazınızın GPS’ini açarak, uygulama üzerinden yakınınızda bulunan diğer kullanıcıları görebilir, onlarla sohbet edebilir ve buluşmalar ayarlayabilirsiniz. Gizliliği korumak adına hiç kimsenin konumunu net olarak göstermeyen Lovoo uygulaması ile karşınıza çıkan kişileri beğenebilir, aynı şekilde onlar da sizi beğenirse sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca sizinle eşleşen kişilerle de direkt olarak sohbet etme fırsatı da yakalayabiliyorsunuz.

Filtreleme seçeneğini kullanarak, aradığınız kriterlerdeki kişilere daha kolay ulaşabilirsiniz. Sizi beğenen kişileri de ayrı bir kategoride görebileceğiniz uygulamada, bu kişilerin profillerini inceleyerek beğenmeniz durumunda sohbet etmek de sizin kararınıza kalıyor. Profilinizde yer alan bilgileri doğru bir şekilde doldurarak, ortak ilgi alanlarınızın bulunduğu kişilere daha rahat ulaşabilme imkanı sunan uygulamada, profilinizin daha çok kişiye ulaşmasını istiyorsanız da belli bir ücret ödeyerek popüler kişiler listesinde yerinizi alabilirsiniz.