Macmaca Canlı Sonuçlar

Macmaca Canlı Sonuçlar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Macmaca Canlı Sonuçlar, iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazınız üzerinden rahatça maç sonucu takip edebileceğiniz uygulamalardan bir tanesidir.

Macmaca Canlı Sonuçlar, iPhone ve iPad üzerinden anında maç sonuçları gösteren bir uygulamadır

Ağustos ayı itibarıyla futbol liglerinin peşi sıra başlaması, haziran ayından bu yana yüzüne bakmadığımız uygulamalara geri dönmemizi sağladı. Türkiye Süper Ligi, Premier League, La Liga ve diğer bütün liglerin maçlarını takip etmek, skorlarını öğrenmek, takımlara ve oyunculara dair bilgi almak için başvuracak kaliteli bir program arıyorsanız, seçenekler arasında en iyilerden bir tanesi de Macmaca olarak karşımıza çıkıyor. 

Macmaca Canlı Skorlar, diğer bütün o uygulamalarda gördüğünüz özelliklere sahip. Yani maçların sonuçlarında anında bildirim olarak alabiliyor. Maçlara dair bilgileri görebiliyor. Kadroları ve oyuncu bilgilerini gözleyebiliyor ve buna benzer onlarca şey yapabiliyorsunuz. Uygulamanın bütün bunlar yanında öne çıkan özelliği ise kullandığı farklı maç motoru. Canlı anlatım sekmesi altında görüntülenebilen bu motor, sizlere üç boyutlu canlandırmalarla maçı neredeyse yaşatıyor.

YORUMLAR