Microsoft Tossup

Microsoft Tossup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Microsoft Tossup uygulamasıyla iPhone ve iPad cihazlarınızdan grup kararlarını ortaklaşa ve demokratik bir şekilde oylamaya sunabiliyorsunuz.

Microsoft Tossup uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının arkadaşlarıyla ortak kararlar vermek istediklerinde kullanabilecekleri bir oylama uygulaması olarak karşımıza çıktı. Ücretsiz olarak sunulan ve kolayca faydalanabileceğiniz sade bir arayüze sahip olan uygulama, seçimlerinizde herkesin gönlünün olmasına yardımcı olacaktır.

Uygulamanın en temel özelliği, bir karara varmak istediğinizde ve bunu uzaktan çözmek istediğinizde aklınızdaki soruya evet veya hayır cevaplarının verilmesini sağlayacak oylamalar açmanızı sağlamak. Böylece grubunuzdaki herkes bu soruyu görebiliyor ve cevap hakkını kullanabiliyor. Sorulan sorulara yorumlar atabilme özelliğinin olması ise bir tartışma ortamının hazırlanmasına yardımcı oluyor.

Elbette çalışırken internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama, sorunuzun cevaplarını kolaylıkla bir özet olarak görebilmeniz için rapor ekranı da barındırıyor. Restoran seçme, buluşma zamanını belirleme, görülecek yerleri oylama gibi pek çok konuda yardımcı olacağına inandığım uygulama, böylelikle gereksiz tartışmaların ve antidemokratik uygulamaların da önünü almanızı sağlıyor.

Android işletim sisteminde de bir eşleniğinin olması sayesinde en popüler iki mobil işletim sistemli cihaz kullanıcıları sorunsuzca oylama işlevlerinden faydalanacaklardır. Çalışması esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmadığımız Microsoft Tossup, bir süre sonra dostlarınızın ve sizin elinizin altından ayırmak istemeyeceği bir uygulama olacaktır.

Not: Uygulama maalesef şimdilik Türkiye'deki kullanıcılar tarafından kullanılamıyor.

YORUMLAR