Miitomo

Miitomo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Miitomo, Nintendo'nun mobil platforma çıkardığı sosyal ağ uygulaması.

Miitomo, Nintendo imzasını taşımasıyla mobil platformda öne çıkan sosyal ağ uygulaması. Arkadaşlarımızı ne kadar iyi tanıdığımızı göstermek amacıyla hazırlanan farklı bir uygulama.

iOS platformunda ücretsiz olarak indirilmeye sunulan uygulamayı kullanmak için Nintendo hesabımızın olması gerekmiyor. Tabii ki Nintendo kullanıcılarına ayrılacaklar sunuluyor ancak genel kullanımı etkileyecek yenilikleri beraberinde getirmiyoır. Uygulamaya karakter oluşturarak başlangıç yapıyoruz. Selfie’mizi çektikten sonra karakterimizin konuşmasını ve nasıl hareket edeceğini ayarlıyoruz. Bizi andıran karakterimizi oluşturduktan sonra uygulama bize sorular yöneltmeye başlıyor. Hayatımızda kendimize hiç sormadığımız soruları yanıtlıyoruz. Yanıtlar arkadaşlarımızla paylaşılıyor. Arkadaşlarımızın yanıtları da doğal olarak bizimle paylaşılıyor. Böylelikle arkadaşlarımızın nelerden hoşlandığını, neleri sevmediğini, ne ile heyecanlandığını ksıacası hakkında fazlasıyla şey öğrenmiş oluyoruz.

Ödüllü mini oyunlar da içeren uygulamada fotoğraflara kendimizi yerleştirip telefonumuza kaydetme, duvar kağıdı olarak ayarlama, sosyal platformlarda paylaşma şansına da sahibiz.

 Not: Uygulamayı şimdiden indirmek için "iPhone ve iPad'de Bölge Kısıtlaması Olan Oyun ve Uygulamalar Nasıl İndirilir" blog yazımıza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR