Mini Golf King 3.06.1 (ios)

Mini Golf King

Mini Golf King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Telefonunuzda golf oynamak ister misiniz?

Bluehole PNIX imzası ile geliştirilen Mini Golf King ücretsiz bir golf oyunudur.

Mobil platformda oyunculara golf oynama deneyimi yaşatan Mini Golf King ücretsiz yapısı ve renkli içerikleri ile 5 milyondan fazla oyuncunun kalbinde taht kurmayı başardı.

Birbirinden farklı sahaların, gerçek zamanlı oyuncuların ve renkli içeriklerin yer aldığı moil spor oyununda dünyanın çeşitli yerlerinden milyonlarca gerçek oyuncu yer almaktadır. Oyuncular seviyelerine uygun olarak eşleşiyor ve yeteneklerini sergileyerek bu alandaki başarılarını gözler önüne seriyorlar.

Ses efektleri ile desteklenen yapım meydan okuma sistemi ile de rekabeti en üst seviyeye çıkarıyor. Daha önce hiç görmediğiniz maceralara imza atacağınız bu yapım da gold sporuna dair de yeteneklerini ispatlama fırsatı elde edeceksiniz. Oyun içerisinde 35’den fazla saha, farklı golf sopaları, farklı ekipmanlar ve daha fazlası yer almaktadır.

Turnuva ve farklı modların yer aldığı oyunda heyecanlı maçlara katılacak, kupalar kazanarak bu alanda kariyer yapabileceğiz. İleriye yönelik adımlar atarak daha yüksek seviyedeki oyunlar ile karşı karşıya gelebileceğiz.

Mini Golf King tamamen ücretsiz bir mobil golf oyunudur.

YORUMLAR