Moco 2.6.2 (ios)

Moco

Moco
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Moco, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanarak yeni kişiler ile tanışıp arkadaşlıklar kurmanızı sağlayacak olan ücretsiz ve eğlenceli bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Moco, milyonlarca kişi tarafından kullanılan ücretsiz bir mesajlaşma ve arkadaşlık uygulamasıdır. iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz uygulama sayesinde yeni kişiler ile tanışaral sohbet edebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.

Kız/Erkek arkadaş bulabileceğiniz, buluşma ayarlayabileceğiniz ve gerçek dostluklar kazanabileceğiniz bir iOS uygulaması olan Moco, şehrinizdeki veya dünya üzerindeki diğer kullanıcılar ile kolayca tnaışarak sohbet etmenizi sağlamaktadır. Sohbet odalarına girerek ister gruplar halinde mesajlaşabilir, isterseniz de 1'e 1 istediğiniz kişilerle konuşarak muhabbet edebilirsiniz.

Herhangi bir limit olmadan tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz olan uygulama üzerinde kendinize profil oluşturarak sevdiğiniz müzik,video ve animasyonları profilinize ekleyebilirsiniz.

Yeni tanıştığınız kişiler ile kaynaşmanızı sağlayacak olan 50 farklı mini oyun uygulama içerisinde yer almaktadır. Bu sayede ister arkadaşlarınız ile isterseniz yeni tanıştığınız kişiler ile keyifli bir şekilde muhabbet ederken bu mini oyunları oynayabilirsiniz.

Yeni arkadaşlıklar ve ciddi ilişkiler kurmak için kullanabileceğiniz Moco uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek milyonlarca kişiye katılmanızı tavsiye ederim.